Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Betudnék kerülni egy Angliai...

Betudnék kerülni egy Angliai egyetemre?

Figyelt kérdés
Építész szeretnék lenni, emiatt egy építőipari szakközépiskolaba járok. A szüleim szeretnek ha BME re mennek, de én szertnék Angliába egyetemre menni, lenne esélyem bekerulni így, hogy nem gimmnaziumba járok. Gondolom nem sokat er külföldön, hogy mi tanulunk szakami tantárgyakat.

2015. dec. 6. 23:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Milyenek a jegyeid? Tudsz angolul? Mi lehhe, ha a neten rákeresnél az általad kiválasztott egyetemre? Van pénze a családodnak? Nem valami olcsó az ottani élet.. stb.

(Amúgy az "angliai" kisbetű.)

2015. dec. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen kitünö tanuló vagyok, és valoszinu ha Angliába akarok menni akarok majd angol felsofokut.(elnezest de telefonrol vagyok es sietek) .:)
2015. dec. 7. 06:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Az érettségiden múlik minden. Ha azt jól megírod, simán be tudsz kerülni. A jegyeidet nem nézik. Meg le kell raknod az IELTS nyelvvizsgát, és annak az eredményétől is függ, hogy felvesznek-e vagy sem.
2015. dec. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!