Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Valaki fog a közeljövőben...

Valaki fog a közeljövőben Japánba utazni az YFU-val? ^^ Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

Én 2 év múlva tervezek kimenni Japánba, cserediákként az YFU-val. :) van valaki korombeli, aki szintén kint akar tanulni? :) 14 éves lány vagyok. Arra gondoltam, hogy a japánt is tanulhatnánk együtt. ^^

A másik kérdésem pedig, hogy akinek már volt része a YFU-nál diákcsere programban, tudna róla mesélni? Elég bizonytalan vagyok. A válaszokat előre köszönöm :)



2016. febr. 17. 17:30
 1/3 anonim válasza:
Kicsit késő a válasz, de 15 éves lány vagyok, és lassan egy éve tanulok japánt. Majd egy pár év múlva én is szeretnék diákcserére menni :)
2018. márc. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Akkor már én is jövök, ha nem gond!:DDD

15 éves vagyok, most fogok elkezdeni japánt tanulni a közeljövőben és szeretnék majd 2 év múlva a YFU-val Japánba utazni!^^

2018. márc. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Milyen jol osszejottunk igy, mire kijutottam Japanba, hehe 😄😊
2018. ápr. 1. 03:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!