Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Ha általános iskola 8. osztály...

Ha általános iskola 8. osztály második félévében kimegy valaki Ausztiába tanulni milyen vizsgákat kell letennie vagy az ausztriai jegyek számítanak?

Figyelt kérdés
7. Osztályos vagyok, valószínüleg 8.osztály második félévét Bécsben fogom lejárni. A kiutazás elött vizsgát kell tennem a magyar iskolában a második féléves anyagról vagy a kint kapott jegyem számítanak?

2016. febr. 23. 15:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt talán a tanáraiddal kéne megbeszélned, ők valószínűleg többet tudnak segíteni, mint mi.
2016. febr. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom Ausztriában mennyi,de Németországban 9 év az álltalános. A félévidet le kell fordíttatni,évvégen meg majd edöntik milyen jegyet kapsz. Lehet,hogy először nyelvi csoportba raknak és a 8. Osztályt meg kell ismételned.
2016. márc. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Évismétlés, valószínűleg

én hatodik évfolyam után mentem ki, és általában mindig osztályt kell ismételni. Ami jó, és nem gáz a sulikban mert mindenki ezt csinálja ilyenkor.

Én nekem semmiféle vizsgám nem volt, de egy évig nem kaptam jegyeket a nyelv miatt.

2016. szept. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!