Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Londonban keresek középiskolát...

Londonban keresek középiskolát, mi a teendő?

Figyelt kérdés
Adódott egy olyan lehetőségem, hogy kiköltözzek Angliába és oda járjak iskolába. Most nyolcadikos vagyok. Apukám kint dolgozik, szállásom és mindenem meglenne. Nyelvtudásom is van. Nem tudom, hogy kezdjek neki. Apukám se tudja nagyon. Ott a tanítás hogy zajlik? Mennyire nehezek az ottani iskolák? Hogy kezdjek el keresni iskolát? Ez az Irányítószám: NW10 7ET. De nem tudom, ez milyen nevű körzetet ölel magába. Segítségre lenne szükségem. És tanácsokra.

2016. márc. 1. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Az elég nagy szégyen, hogy apukád nem tudja, pedig az ő dolga lenne ezt intézni. Ha ennyire tájékozatlan, kérdezzen rá ismerősöktől. Nyilván közeli iskola volna célszerű.
2016. márc. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, igen. Tudom. De nincs sok ideje. Csütörtökön megy vissza, akkor rá fog kérdezni. De ez még neki is új. Ezért szeretnék segítséget kérni
2016. márc. 1. 20:59
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne aggódj, szerintem éppen időben vagy. Sok konkrétummal én sem tudok segíteni, max néhány általánossággal. Pl.beírod, hogy secondary school in London és kapsz egy csomó linket- többek között ezt, ami londoni középiskolák felsorolása: [link]

Egy másik praktikus lehetőség: a googlemaps keresőjébe írod be, hogy secondary schools London és a térképen kiemeli a sulikat. Vagy megkeresed apukád lakcímét és szétnézel a környéken - a maps jelöli az iskolákat. Utána megnézed a honlapjukat - szimpi nem szimpi, és felveszitek a kapcsolatot. Szerintem mostanában kellene, hogy legyenek nyílt napok is. Ha még eszembe jut valami használható, írok.

Esetleg a fb-on keresel londoni magyarok profilt és ott kérdezel, hátha tudnak ajánlani valamit kinti szülők. Sok szerencsét!

2016. márc. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!