Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Külföldön befejezni a középisk...

Külföldön befejezni a középiskolát? (lent)

Figyelt kérdés
Új életet szeretnénk kezdeni anyukámmal valahol külföldön pl Svédország. Csak akad pár hátráltató tényező. Szerbiában, Vajdaságban most fejezem a második évemet középiskolában, és külföldön folytatni szeretném, persze angol nyelven. Tudtok valamelyik ,,fejlettebb" országban erre lehetőséget? Esetleg munkát 45 éves nőnek? 17L

2015. máj. 31. 16:14
 1/2 A kérdező kommentje:
Nem szeretném, ha a meglévő 2 évem kárba veszne
2015. máj. 31. 16:17
 2/2 anonim válasza:

Szia :) a két éved semmiképp nem veszne karba. Ha északra menetek akkor ott brit ill norvég oktatási rendszer van amihez külön utánna kell nézni hogy fogadnak-e külföldi diákot pl null svéd nyelvtudással. Neked is es anyukáknak is ajánlom letenni az angol középfokú/felsőfokú nemzetkozi nyelvvizsgát ugyanis enélkül semmire nem fogtok jutni. A két legjobb a british counsil es a telc.

En olasz kettanos vagyok es mar volTam olaszban es szerintem azt is meg kene néznetek mert jo az oktatás.

Németországban vannak magyarok szamara fenntartott iskolák is ahol tudnál magyar nyelven tanulni.

Ha megszabad kérdeznem, anyukáknak milyen végzettsége van?

2015. jún. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!