Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Egyetem tovább tanulás külföld...

Egyetem tovább tanulás külföldön hogyan? Milyen lehetőségek, ösztöndíjak vannak ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Hallottam már az ERASMUS-ról de én az egész egyetemet külföldön szeretném elkezdeni és befejezni is. Hogyha létezik is ilyen ösztöndíj vagy hasonló akkor az hogyan? Hogyha meg nem akkor kB mennyibe kerülne az egyetem és a kintélhetés is. Olyan egyetemet keresek ahol animációt, desingnot és IT-t esetleg szoftverfejlesztést lehet tanulni. Előre is köszi a válaszokat! :)

2016. márc. 20. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Külföld az kb. 200 országot jelent. Most mindegyik ösztöndíj lehetőségét soroljuk fel?
2016. márc. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Anglia, Írország, Amerika ez a három ami megfogott, de mindenféleképpen angol nyelven.
2016. márc. 20. 17:50
 3/3 anonim ***** válasza:
UK-be ucas.com-on keresztül kell jelentkezni. Az hogy milyen ösztöndíjak vannak, egyetemektől függ, melyik mennyit ad, vagy ad-e egyáltalán. Skóciában az első diploma ingyenes, Angliában kb 9000 font per év, de ott lehet felvenni erre diákhitelt, aminek nagyon kedvezőek a feltételei (én is így vagyok kint Londonban) A megélhetés meg megint városonként más, Londonban pl elég drága, de főleg a közlekedés miatt.
2016. márc. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!