Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Ez biztosan nagyon hülyén...

Ez biztosan nagyon hülyén hangzik, de mit kéne tennem, hogy bejussak az FBI Akadémiára? Lenneesélyem úgy, hogy Magyarországon tanulok, illetve milyen egyetemi végzettség kéne oda vagy egyáltalán kell-e egyetemi végzettség? És a tandíj milyen magas?

Figyelt kérdés
Magyarországon az egyii legjobb gimibe járok, de egyetmre mindenképpen külföldre szeretnék menni, az első helyen célnak az FBI szerepel, bármilyen gyerekesnek is hangzik ez.Csak arra lennék kíváncsi, hogy mit kéne tennem érte

2016. márc. 30. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha ez az álmod miért is lenne gyerekes?-nincs olyan hogy gyerekes én szurkolok neked;)

Mit kéne tenni érte?Sztm ha elszánod magad hogy tényleg az szeretnék lenni akkor lehetséges hogy az lehetek ami akarok.

2016. ápr. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Felvételi: nyomozza ki a jelentkezési eljárás részleteit.

Bocs, nem tudtam kihagyni :) Ők egyébként nem tudnak segíteni? [link]

2016. ápr. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Kérdező!

Sikerült valami? :D

Nekem is ez az álmom, ezért vagyok kíváncsi :DD

2018. jan. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!