Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Hova menjek felsőiskolába...

Hova menjek felsőiskolába tanulni? Most középsulis vagyok, és két év mulva lesz asztalos szakmunkás végzettségem es érettségig. Bármilyen terület értekel, a lényeg hogy jol fizető legyen. Akinek van ilyenben tapastlztalata az irhat privátot is.

Figyelt kérdés

Bármi érdekel a faiparon kívül is. A lényeg hogy JÓLFIZETŐ LEGYEN. És a külföldi TANuLÁS is szóba jöhet.

Köszi előre is

16 éves fiu vagyok


2016. jún. 26. 09:55
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Ha jól fizető munka kell, akkor menj informatikusnak, de azt nem lehet megtanulni érdeklődés nélkül.
2016. jún. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Sajnos az nem is érdekel.

Légirányító és pilóta érdekel, és azok 1 millát is kereshetnek, de ha jol tom annak több millio a képzése.

Amugy meg nem tudom eldönteni hogy mi is érdekel igazán

2016. jún. 26. 10:08
 3/7 anonim ***** válasza:
42%
Még kicsi vagy :) Ne foglalkozz ilyenekkel szerintem mert ez még 100x megfog változni benned.
2016. jún. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
pénzügy
2016. jún. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem hiszem hogy kicsi vagyok.

2 évem van még, és igy jövőre már dőnteni kéne hogy melyik sulit jelom meg

2016. jún. 26. 19:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Sokan csak 25-30 évesen jönnek rá, hogy mit szeretnének tanulni, úgyhogy inkább gondold meg többször, mint elmenj dolgozni egy szar munkába és egész életedben szenvedj. A pénznél többet számít az, hogy élvezd a munkát (nyilván nem a minimálbérek szintjéről beszélek), ha a munka nem csak szenvedés, akkor örömmel mész be 30-40 év múlva dolgozni.
2016. jún. 27. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tanulj angolul, vagy nemetul, ez a legjobb, amit tehetsz. Szeretsz sokat beszelni, szerepelni? Lehetsz akkor ugyved! De nem faiparibol. Ez bonyolult kerdes.Pl Angliaban a sima 7.5 tonna feletti teherauto soforok is kereshetnek 1millio koruli osszeget, de csak 25 ev feletti soforoket keresnek, mert a biztositok felnek a fiatalabb soforoktol. Az is meg kerdeses lehet, hogy mire a faiparit befejezed hany ujjad marad! Mindenkepp tanulj egy nyelvet, nemetet, vagy angolt!
2016. jún. 29. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!