Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Pszichológus (MA) végzettségge...

Pszichológus (MA) végzettséggel és c1/2es nyelvtudással melyik országban van esélye egy magyar pszichológusnak?

Figyelt kérdés
2016. júl. 8. 14:28
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Norvégiában biztos, mert ott van ilyen ismerősöm. De szerintem a többi északi országban is.
2016. júl. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%
Amely ország nyelvét olyan szinten beszéli..
2016. júl. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kérdezném miért lettem lepontozva.. Nincs odaírva melyik nyelven beszél C1/2-es szinten. Hiába nyomja jól ilyen szinten a franciát, francia nyelvterületen kívül aligha megy vele bármire is..
2016. júl. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mert nyelvfüggetlen a kérdés. HA francia lenne akkor Fr.o.-ban van esélye egy magyar pszichológusnak? Ha orosz akkor Oroszországban befogadóak? Hol könnyebb pszichológusként elhelyezkedni?
2016. júl. 8. 20:24
 5/9 jikanv ***** válasza:
20%

Oreg, ha mar psychologus vagy akkor es kulfoldon akarsz elhelyezkedni tanud meg a nyelvet. EGy nyelvvizsga nem jelent semmit. A legtobben meg se tudnak mukkanni nyelvvizsgajukkal.

Menj oda, dolgozz -Native- emberek kozott es tanuld meg a nyelvet. Ha ugyes vagy par ev alatt osszejon.

A psychologus nem igazan egy szakma, mert sok helyen nem kell hozza semmi csak egy tablat kiakasztani hogy lelki tanacsado, family consultant, stb. Ha psychologist lennel akkor mas es valoszinu konyebb lenne kulfoldon is.

A pozitiv oldalon, -Semmi se perfect a vilagon, a sikeres tudja es megis csinalja, a sikertelen meg mindig azon dolgozik hogy perfekt legyen.

Ezt szem elott tartva vagj neki es csinald a legjobb tudasod szerint.

Vagy, csiszolgasd, fenyesitsd, sarkositsd kerekitsd es majd lessz valahogy. A sult galamb allitolag a szajaba repult valakinek. Hmm, vagy csak varta hogy belerepuljon?? Man nemtom hogy vot.

2016. júl. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Elképesztő, hogy miért viszket mindenkinek a keze, hogy válaszoljon. Még olyan kérdésre is, amihez oda sem tud szagolni. Kedves utolsó: tanácsod színvonala és tartalma még csak nem is azonos témakörbe tartozik, mint amit én kérdeztem.


1. te nyelvvizsgáról beszélsz, én nyelvtudásról

2. én pszichológus szakmáról beszélek (master degree), te kuruzslásról

3. a világraszóló sült galamb és egyéb közhelyes rizsák meg nem adnak választ a kérdésemre


Szakember vagyok, és kíváncsi vagyok, mely ország más szakemberei között tud elhelyezkedni valaki, aki hajlandó megtanulni magas szinten a nyelvüket.


De rossz helyen tettem fel a kérdést. Itt legfeljebb recepteket érdemes kérdezni, árrá még a Józsibátyja is tudja a választ, oszt jóvan. Nincsenek további illúzióim. Akinek viszket a keze, tekerjen a következő kérdésre, ott talán még lesz, akit érdekel!

2016. júl. 10. 10:02
 7/9 jikanv ***** válasza:
21%

Ha-Ha. Jo. Gondoltam hogy kiugrasztja az egeret a zsakbol.

A valasz ott van a szovegben. A vilagon semmi se perfect...

2016. júl. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azért én még mindig tartom magam ahhoz, hogy a kérdésed nem egyértelmű, és ezért szóltál le engem.

A kérdésed úgy értelmezhető, hogy már birtokában van a nyelvtudásnak, miközben valójában azt szeretnéd tudni, hogy milyen nyelvet tanulj meg, hová mehetsz vele. Azért van kis különbség..

2016. júl. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát pszichó létedre elég leszóló és érzéketlen viselkedést mutattál itt, szerintem ezt a fajta szakmai tudást amit képviselsz, ne vidd sehova. Előbb tanulj megértést, együttérzést, önreflexiót, tiszteletet és alázatot.


Azzal hogy leszólód az itteni társaságot (amiben kb ugyanolyan arányban van szakmai/nem szakmai mintha az utcán járókelőket kérdeznél) mit is szeretnél elérni? Te rontottál el valamit (ti. hogy nem egy pszichósok forumán tetted fel ezt a kérdést) és most kb a világot hibáztatod ezért? Olvasgass még egy kicsit az egyetemi jegyzeteidben erről a jelenségről...

2016. júl. 15. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!