Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Spanyolországban szeretnék...

Spanyolországban szeretnék angol fősulin tanulni ösztöndíjjal. De én nem tudok semmit az ösztöndíjakról. Van olyan lehetőség, hogy nem csak egy félévre megyek ki, hanem az egész fősikolát ott végezném el?

Figyelt kérdés
2008. szept. 28. 18:54
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
mindenképpen a saját egyetemen, fősulidon érdeklődj utána. van pl az eramus ösztöndíj, mivel spanyolországba is lehet pl menni, de ahhoz kell, hogy a két suli felvegye egymással a kapcsolatot, és fogadnak téged ott. ez az erasmus a legkiterjedtebb ösztöndíj, és 3-4-5-6 hónapig, vagy akár 1 évig is ki lehet vele menni. én úgy tudom, hogy megteheted azt is hogy kint végzed el a fősulit, de ahhoz valószínúleg nem adnak fedezetet mindvégig, max 1 évig, nekem egy ismim, németországban akarja befejezni az egyetemet, de az itteni diplomáját viszont csak akkor kapja meg ha itt is megcsinálja a vizsgáit.mert a kinti tárgyait egyszerűen nem fogadják el. bár ez egyetem függő. kérdezz rá.
2008. szept. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!