Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Legjobb angol tanulási lehetős...

Legjobb angol tanulási lehetőség kezdőknek?

Figyelt kérdés
Szeretném elkezdeni az angol nyelvet tanulni egyenlőre csak itthon a számítógépen lehetőleg ingyen. Az ELO-tól letöltöttem már egy próba leckét amit kiejtés szempontjából is hasznosnak találtam. Olyan oldalt keresnék ahol nem rögtön az 50 oldalas angol szöveg előtt találom magam. Valaki ismer ilyet, ami hatékony de ingyenes?
2010. máj. 15. 11:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem ingyenes, de aki keres, az talál: a Kreatív c. csomagot ajánlom kezdésképpen, hogy alapvető rálátásod legyen a nyelvre. Utána érdemes egy anyanyelvi audiokurzust végigvenni, vagy akár többet is (kezdésnek jó az "English in 20 minutes a day", utána meg jöhet esetleg az AJ Hoge-féle "Effortless English").


Reklám helye: [link]

2010. máj. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, küldj nekem egy emailt, és ha ráérsz vmi emberi időpontban, akkor msn-en segíthetek neked, ha megakadsz a leckékkel :). A címem: petymeg@chello.hu.
2010. máj. 16. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!