Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Ciki egyedül erasmusozni?

Ciki egyedül erasmusozni?

Figyelt kérdés
a kiszemelt egyetememre csak én mennék, viszont tartok attól, hogy egyedül nem lenne olyan jó kimenni
2016. aug. 24. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy csak te mennél? Olyan nincs, biztosan jönnek más egyetemről, más országból is hallgatók... Az Erasmus nem arról szól, hogy a már meglévő ismerőseiddel kimenjetek bulizni, hanem arról, hogy ott építs kapcsolatokat :D Ha egyedül nem akarnál menni, akkor nem neked való az ilyesmi.
2016. aug. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
csoporttársaim közül senki sem jönne velem
2016. aug. 24. 17:54
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
De akkor meg mi van? Ez nem osztálykirándulás, hanem egy egyéni lehetőség, amivel szakmailag, emberileg sokat lehet fejlődni, és mellé még szórakoztató is...
2016. aug. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. aug. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Természetesen nem. Senki nem fog leszólni azért, mert valamit egyedül csinálsz.
2016. aug. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én még örülnék is neki. Több lehetőség új arcokat megismerni ha nem vagyok leragadva valakivel, akit már ismerek :) Nagyon sok ismerősöm ment tök egyedül Erasmusra, pl. Svédországba, Isztambulba.
2016. aug. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!