Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Középiskolás vagyok szeretnék...

Középiskolás vagyok szeretnék egy évet külföldi középiskolában tanulni, angol nyelvterületen. Méregdrága külföldi tanulmány szóba sem jöhet. Hol találhatok rá támogatást és egyáltalán ki foglalkozik ezzel Magyarországon?

Figyelt kérdés

2016. szept. 3. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Angliában nehéz ügy, mert más az oktatási rendszer. De egy évet ettől még tanulhatsz kint, ha nem vagy még 16 éves, de itthon nem valószínű, hogy elfogadják, tehát ez olyan lesz, mintha itthon kihagynál egy évet.

Az USA, ausztrál, ír, új-zélandit, kanadait nem ismerem, hogy ez hogy van náluk. De hátha lesz valaki, aki igen.

2016. szept. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Vannak olyan szervezetek, amik ösztöndíjakat kínálnak. Pl Assist, uwc

Sokkal olcsóbb így a külföldi tanulás, viszont sokan jelentkeznek rá.

2016. nov. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tavasszal volt kint a fiam három hónapot Angliában. Ha gondolod, írj privát üzenetet. Bár olcsó megoldást sajnos én sem tudok ajánlani :/
2016. nov. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!