Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Tanuló vizum amerikában?

Tanuló vizum amerikában?

Figyelt kérdés

Szóval még csak 14 éves vagyok, az angolt azt eléggé vágom, és majd felnőtt koromban ki szeretnék majd költözni az USA-ba :) Azt tudom hogy csak 3 hónapig (90 nap) tudok oda kimenni, kivéve ha nyerek lottón zöld kártyát vagy mit (Amit elég kevés esélyel nyerhetek) vagy megházasodom egy olyannal aki usa-ban lakik (3 hónap alatt azért nem ismerhetek meg egy lányt sem olyan szinten) . Ezért azt akarom kérdezni hogy ha kimennék amerikába tanulni (tanuló vízum dolog) akkor miután befejeztem ezt a tanulás cuccot, akkor megkapom az államporgárságot és letelepedhetek? És hogy tudnék tanuló vízumhoz jutni?

Válaszokat előre is köszönöm :)

14F



2016. szept. 26. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Dehogy kapod. Lejár aztán jössz haza. Vízumot úgy kaphatsz ha felvesznek egy kinti egyetemre.
2016. szept. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:/
2016. szept. 27. 06:22
 3/8 A kérdező kommentje:
"kinti" egyetemre? Úgy érted hogy itt más országban vagy ott amerikában? Nekem úgy is megfelelne xD Csak jussak ki oda (:
2016. szept. 27. 06:23
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Amerikai egyetemre soha nem fognak fel venni ne is almodj róla.

Nem 2-500 ezer a féléves tandíj 😉 Ösztöndíj mint magyarnak meg esélytelen plusz annyira jol úgyse tudsz angolul

2016. szept. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Honnan tudod hogy én mennyire tudok angolul? Meg azt is hogy mennyi pénzem van?-.-
2016. szept. 28. 05:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Onnan hogy akkor nem itt kerdezgetnéd a hülyeségekdet hanem lenne egy kis eszed amerikai oldalakon keresgélni 😉😉
2016. szept. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az akademiai angol elegge mas mint amit tarsalgasra hasznalsz, szinte csak egyetemi kornyezetben lehet rendesen megtanulni. Lehet jol megy az angol de nem eleg egy egyetemre az biztos. Gyengebb egyetemet is kereshetsz, vannak olcsobbak amik kb. $5000 rol indul szemeszterenkent. Lehet ra gyujtogetni.
2016. szept. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát mondjuk van egy angol youtube csatornám, amivel keressek elég sok pénzt + hallottam hogy van egy olyan cucc hogy ki mehetek nyáron amerikába dolgozni, na ezt kb 2x megcsinálom és addig gondolom össze gyűl (+még emellett gyűjtöm is)
2016. szept. 29. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!