Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Van itt olyan aki Angliában...

Van itt olyan aki Angliában jár college-ba? Segítene?

Figyelt kérdés

Ezzel már tettem ki kérdést, úgyhogy lehet már találkoztál vele.

Nemrég kezdtem a college-t, de az órarendemen nem tudok eligazodni. A második oldalon van olyan, hogy course "start date" és "end date". Tehát ha az a dátum már elmult akkor nem kell arra az órára bejárjak? Mert akkor a fél hét üres lenne.

[link]

[link]

Remélem tudtok segíteni, köszi.

Ja és ne kérdezzétek, hogy miért nem kérdeztem meg ott valakit, mert mindenki csak küldözgetett az egyik helyről a másikra. Senkise akart segíteni, sőt nem is tudott volna.



2016. okt. 9. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy hallgatótársadat kérdezd meg!
2016. okt. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy magát az előadót, akinek az óráiról szó van!
2016. okt. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#1 Kérdeztem, #2 kérdeztem. Mindenki azt mondta, hogy nem tudja vagy azt, hogy kérdezd meg azt. Majd megkérdeztem "azt" és szintén "nem tudom" volt a válasz.
2016. okt. 9. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!