Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Az a kerdesem lenne hogy ha...

Az a kerdesem lenne hogy ha matek biosz erdekel vagy az erossegeim koze tartozik de a kemia egyaltalan nem milyen szakiranyba menjek tovabb mit ajanlanatok nekem?

Figyelt kérdés
Az allatokat nagyon szeretem foleg a lovakat de minden allat barmikor johet imadom oket.

2016. nov. 10. 21:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha csak az állatok az egyedüliek, amiket szeretsz, akkor gondolom, hogy az állatorvosi egyetem, bár úgy hallottam, hogy nem könnyű.


Esetleg valami orvosi kutatás a műszaki irányvonal felől megközelítve? (bionika és társai, (műkezek és a többi) nem nagyon tudom, hogy melyik mi, de ha érdekel, akkor utána lehet nézni).

2016. nov. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Puszilom testvér a családodat.
2016. nov. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!