Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Ki jutott már ki a SCEDA-val...

ForeverAloneDD kérdése:

Ki jutott már ki a SCEDA-val Dániába?

Figyelt kérdés
Dániába vagy esetleg Svédországba? Milyenek a szálláslehetőségek? Érdemes e megtanulni a dán nyelvet? Érdekel minden személyes észrevétel:)

2017. jan. 23. 21:15
 1/2 anonim válasza:
szia nem tudom érdekel e még , de én kint élek Aalborgban. A barátom az UCN-re jár itt Aalborgban. Dánt felesleges megtanulni hiszen angolul mindenki tud és könnyen el tudsz igazodni vele. És ha felvesznek egyetemre akkor ingyen járhatsz dán nyelviskolába is. A SCEDA nagyon jó csak ajánlani tudom a végsőkig segítenek mindenben . Szállást könnyen találhatsz vannak erre külön oldalak. Egy szobát már 2000kr. ért is tudsz bérelni, ami itt egész jónak számit, viszont időben nézni kell őket le ne maradj. Az árak kicsivel kerülnek többe mint otthon attól függ hol vásárolsz és mik az igényeid. Szerintem nagyon megéri habár egy hátránya van hogy munkát nehéz találni.
2017. márc. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen abszolút aktuális még a téma! Köszönöm nagyon! Tehát munkát nehéz találni. Hány éve vagy kint/van kint a barátod?
2017. máj. 15. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!