Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Dániába egyetemre járni?

Dániába egyetemre járni?

Figyelt kérdés
2016-ban érettségizzek, jelenleg eü-t tanulok, de elkezdett érdekelni a gazdasági dolgok. CPH-Business-nél szeretném elkezdeni a felsőoktást, marketing management szakon. Bele merjék vágni? Csak mert nem tanultam semmi közgazdaságot.

2015. júl. 28. 01:08
 1/7 anonim ***** válasza:
És akkor mi van, ha nem tanultál közgázt? A marketing nem nagy cucc, én is tanultam. Pedig matekból mindig 3-mas voltam.
2015. júl. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jó, csak akkor nem leszek nagy hátrányban? Ha matekból 5-ös vagyok az számít valamit?
2015. júl. 28. 09:18
 3/7 anonim ***** válasza:

Senkit se érdekel,hogy eddig nem tanultad,nem véletlen nem előkövetelmény,hogy olyan középiskolából jelentkezhess csak,ahol megkaptad a megfelelő közgáz oktatást. Valószínűleg lesz előnye annak,aki középiskolában is ezt tanulta,de azért nem kell félni tőle. Ha mégis nagyon aggódsz,akkor is van egy éved,simán meg tudod tanulni az alapokat.

Én a helyedben inkább a megélhetésen aggódnék,vagy a nyelvtudáson,de a nyelvtudás ellen tudsz tenni,ha sokat tanulsz. A megélhetési problémáiddal meg neked kell tisztában lenned.

2015. júl. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Megkérdezhetem, melyik egyetemről van szó? Ingyenes/önköltséges? Érdekelne a dolog.
2015. júl. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
CPH-Business, Dániában ingyenes a felsőoktatás.
2015. júl. 30. 18:16
 6/7 anonim ***** válasza:
És sikerült valami módot találnod az ottani megélhetésre, vagy a szüleid tudnak támogatni? Ne haragudj, hogy ilyen indiszkrétet kérdezek, csak én is kint szeretnék majd tanulni, és próbálok előre tervezni ez ügyben.
2015. júl. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a tesóm ott tanul, ha van kérdésed szólj! :)
2015. dec. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!