Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Törökországba hogy juthatok...

Törökországba hogy juthatok ki cserediákként?

Figyelt kérdés

Most jelenleg 15 éves vagyok (elsős gimnazista). Szeretnék kimenni Törökországba egy kis időre nyelvet tanulni. Fél évre, vagy csak pár hónapra. Viszont fogalmam sincs, hogy ennek hogy tudnék utána nézni, hol keresgélhetnék ilyen lehetőségeket, illetve, hogy mik ennek a feltételei.

Van itt valaki, aki el tudna látni pár jótanáccsal? Vagy segítene abban, hogy fogjak hozzá ehhez az egészhez? Jelenleg még ötletem sincs, hogy ilyen esetben mi a teendő.

Előre is köszönöm a segítséget!



2017. jan. 24. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A cserediák szervezetek honlapján tudsz utánanézni ennek az egésznek (pl afs.hu).

Ott ha jól tudom 3 hónapra, fél illetve egy évre tudsz kiutazni. De azt ugye tudod, hogy ezek 2-3 millió forintba kerülnek?

2017. jan. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi. :) Igen, persze, tudom. De ezt hál' istennek a szüleim elintézik helyettem. :)
2017. jan. 24. 16:44
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Miert pont Torokorszag? Beszelsz min. C1 szinten torokul?

Egyebkent en is szervezetnek nezelodnek, de nem fuznek hozza tul sok sikert, mert ott egyszeruen az ilyesmi nem "divat" (nincsen nagyon fogado csalados rendszer meg tarsai, idegennyelvu oktatas meg hat...).

2017. jan. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Elég jól beszélek, igen.

Hmm, azért én megpróbálnám. Hátha sikerrel járok.

2017. jan. 24. 17:43
 5/7 anonim ***** válasza:

Cserediák szervezetekke mehetsz ki.

Én a YFU-val voltam, ajánlom, nézd meg a honlapot: www.yfu.hu

Vagy írj privátba, ha szeretnèl infót róla :)

2017. jan. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

A közepıskola utan Erasmus program kereten belül. Az egy nagyon jo lehetöseg.

ırd be ıgy a Googleba es mındent meg fogz rola majd talalnı. Nem ıs csaladokhoz mennel akkor hanem egyetemı kollegıumba.

2017. jan. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szeptemberben megyek egy évre! *-* Köszönöm a segítséget! ;)
2017. febr. 26. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!