Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » 3 hetes tanulmányi pályázat...

3 hetes tanulmányi pályázat Németországba. Elfogadjam?

Figyelt kérdés

Sziasztok,3-os gimnazista vagyok és megpályáztam a gimnázium által egy Németországi pályázatot,ami 3 hétig tart és az emberi immunrendszerrel foglalkoznánk.

Az egész 550 Euróba kerülne,de nekem csak 100-at kéne kifizetnem .

Félek elmenni,sohasem voltam még távol a családomtól ,szeretteimtől ennyi ideig.

Ti mit tennétek a helyemben?


2010. máj. 6. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én egy ilyen lehetőségre várok egész életemben... Neked megadatott és nem tudod menj-e??? IGEN menj ez nem kérdés!!
2010. máj. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hát gondolom azért pályáztad meg, mert menni szeretnél.

Ha nem mész el, akkor azt jelenti, hogy lenyúltad más ember lehetőségét, mert téged választottak.

Lényeg a lényeg sztem el kéne menned. Én is hasonló tanulmányúton voltam Angliában és nagyon jó volt:)

Egy csomó új élménnyel lettem gazdagabb:)

Pl nyáron megyek vissza, mert a család akiknél laktam visszavár:)

Jó utat ha mész!

Ne hagyd ki, mert ilyen lehetőség nem mindig van, hidd el tapasztalatból mondom.

18l

2010. máj. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettőtöknek a választ, eldöntöttem: elfogadom és elmegyek.

Nyár után majd jelentkezem az élményekkel,ha érdekel,olvassátok el :-)

Sziasztok !

2010. máj. 8. 21:59
 4/4 anonim ***** válasza:

jól döntöttél, engem majd érdekel, hogy hogyan érezted magad:)

ha valami érdekel bizonyos dolgokról (pl.h mit ne hagyj otthon), akkor majd írj:)

2010. máj. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!