Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Még mehetnék japánba középisko...

Még mehetnék japánba középiskolába? Vagy akár dolgozni?

Figyelt kérdés
Elsőéves egyetemista vagyok, tavaly érettségiztem és tanulok japánul már egy ideje. Esetleg valaki tudná, hogyan lehetne kijutni Japánba? Az YFU-t már néztem, de az nagyon sokba kerül. Ha esetleg valaki tudna mondani valamit, nagyon hálás lennék :)

2017. márc. 6. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:
A többi lehetőség még többe kerül...
2017. márc. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Elvégezted a középsulit, de kérdezed, hogy mehetnél-e máshol középsuliba? Már hogy lehetne? Itthon sem mehetsz vissza középsuliba, ha elvégezted, de iskolásan sem mehetsz vissza oviba... Nem is értem, hogy gondoltad.


A többi kérdésre szerintem ez a link nagyszerűen összeszedi a választ (de sajnos előre kell szólnom, hogy CSAKIS BAROMI DRÁGÁN LEHET KIJUTNI):

[link]


Kivéve, ha japánnal házasodsz össze. Az nagyban megkönnyíti a kijutást, lakhatást, vízumot, stb. Ezzel nem érdekházasságra akarlak biztatni, csak tudd, hogy ez az egyetlen anyagilag olcsó mód.


Illetve nem régóta végre Magyarországról is igényelhető a japán "working visa" (ezt is a linkelt oldalon olvastam, ott megtalálod te is a szerző másik írásában), akkor ott helyben dolgozhatsz-utazhatsz párhuzamosan. Ha még esetleg ez a megoldás megfelelne.

2017. márc. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

"Ezzel nem érdekházasságra akarlak biztatni, csak tudd, hogy ez az egyetlen anyagilag olcsó mód."


Én japánnal házasodtam össze, de azért így is belekerült vagy 3 millió forintomba a Japánba költözés :D

2017. márc. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Előző: wow, gratulálok a házassághoz, sok boldogságot! :D

Köszi, hogy megosztottad velünk ezt az infót!

Akkor nem szóltam, ezek szerint mindenhogy drága. Sajnálom, Kérdező, ha ez az álmod, nem adják könnyen. De ettől még nem lehetetlen.

2017. márc. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2017. szept. 19. 21:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem mehetsz már japán középiskolába, de nem is akarnál, ha tudnád milyen. Ez a munkára is vonatkozik.
2017. szept. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!