Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Van itt olyan, aki a Marosvasa...

Van itt olyan, aki a Marosvasarhelyi Orvosi es Gyogyszereszeti Egyetemre fogorvosi szakara keszul iden vagy jovore?

Figyelt kérdés
Foleg Magyarorszagrol, de Erdelybol, Romaniabol is irhattok. Magyarorszagon szulettem es nevelkedtem, de mar egy ideje egy harmadik orszagban elek es gondolkodom rajta, hogy iden (vagy meg nagyobb valoszinuseggel jovore) oda jelentkezem magyar szakra. Jo volna ismerosoket/tapasztalatokat gyujteni. :) Egyutt konnyebb!

2017. márc. 22. 07:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Én ugyan még véletlenül sem a Mogyéra jártam, de szintén magyarországiként Erasmus-hallgatóként fél évet a városban töltöttem, és tervezek időnként visszatérni, ha gondolod, érdekelnek tapasztalatok a környékkel kapcsolatban, nyugodtan írj.
2017. ápr. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!