Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Szerintetek mi a jobb döntés?

Szerintetek mi a jobb döntés?

Figyelt kérdés
Lenne nyílt lehetőségem külföldön dolgozni mert a család egy része kint él 2 éve és nagyon jó lehetőségek vannak ők is nagyon jól elvannak, ráadásul lenne hol laknom magyarul kiadásaim se lennének túlzottan. Kint sok tanfolyam van és arra gondoltam kint dolgozok majd tanulok valamit és ott tervezném a következő 10 évet. Jelenleg érettségi előtt állok. Másik lehetőség itthon az egyetem amit nem szeretnék szívemből mert nem látok jövőt itthon.

2017. márc. 22. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem már eldöntötted. :)
2017. márc. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Részben igen :) de kiváncsi vagyok a véleményekre.
2017. márc. 22. 23:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha nem akarod az egyetemet, mindenképpen az, amit választottál. :D
2017. márc. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én 21 éves koromtól kinn dolgozom, magyarországon levelezőn csináltam az egyetemet. A legjobb döntés volt amit csak tehettem. Külföldön macerásabb (a nyelv és pénzügyek miatt) egyetemi diplomát végezni, viszont a levelezőn tanulás nagyon jó alternatíva.

Azzal viszont számolnod kell,hogy a vizsgaidőszakokat itthon kell töltened,tehát rugalmas munkát kell keress, illetve a munkák közt abban a pár évben ugrálni fogsz. De nem megoldhatatlan, itt vagyok én jó példának.

2017. márc. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!