Ez megvalosithato?

Figyelt kérdés

A tervem az hogy miutan letettem az erettsegimet magyarorszagon, kimegyek romaniaba es ott folytatnam tovab a tanulast allatorvosrira jelenkezve. De mielott elkezdenem az egyetemet azelott "elszegodnek" egy allatorvoshoz hogy segitkezzek nalla+tanulom a szakmat is mint a gyakorlatat mint az elmeletet. Kb 1 evig csonalnam ezt mert 1 ev alatt csak tomeny biologiat es kemiat tanulnek majd utanna felveteliznek allatorvosira.

ez megvalosithato?



2016. jan. 12. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem így működik. A népmesékben van az, hogy elmegy valaki inasnak egy mester mellé és kitanulja a szakmát. Az állatorvosit nem tudod kitanulni a gyakorlatban egy állatorvos mellett, mert ha ki tudnád, akkor nem kéne hozzá egyetemet végezni, diplomát szerezni. Nem fog senki maga mellé fogadni, hiszen az alapozó ismereteid sincsenek meg. Majd ha már 1-2 éve egyetemre, jársz, akkor elmehetsz önkénteskedni állatorvos mellé, ha fogad, de az sem biztos. Időd meg amúgy se lesz rá.
2016. jan. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
En arra gondoltam hogy kisebb munkakat vegezzek a rendeloben. Azaz amolyan asszinsztens munkat vegeznek
2016. jan. 15. 13:54
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
Az állatorvosi 'asszisztensek' is képesített szakemberek, nyilván nem diplomásak, de képesítésük van! :)
2016. jan. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem simán van esélyed. Én is most vagyok önkéntes egy állatorvos mellett, még az egyetem előttem áll. Csak ki kell fognod egy rendes embert.
2016. jan. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!