Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Miből áll egy jogi interjú a...

Miből áll egy jogi interjú a Harvardon?

Figyelt kérdés

Nem tudom, rendelkezik-e valaki személyes tapasztalatokkal az oldalon, de ezek lennének a legjobbak.


Hogyan és milyen körülmények közt zajlik egy ilyen beszélgetés? Szakmáznak, vagy inkább a jelentkezőre kíváncsiak?


Ha ismertek a gyakorikerdesek.hu-hoz hasonló angol nyelvű weboldalt, belinkelnétek? Többen tudnak angolul az odajárók, mint magyarul. :)


A válaszadásra szánt időt előre is köszönöm!



2017. ápr. 25. 23:38
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
az odajárók közül*
2017. ápr. 25. 23:39
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Quora.

Amúgy szerintem a gondolkodásodra kíváncsiak, ez eléggé megfoghatatlan de ilyen a legtöbb felvételi.

2017. ápr. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%

Kb. 3 masodpercbe telt megtalalni:


[link]

2017. ápr. 26. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Kb. 3 másodperc alatt találtam meg én is, mielőtt idejöttem -- nem véletlenül, hisz se ezen az oldalon, se máshol nem találtam élménybeszámolót vagy videót egy ilyen interjúról.


Örülnék, ha elolvasnád a kérdés alatti részletezést. Kb. 3 másodpercedbe kerül majd az is, hogy felkeltse figyelmedet két szó: ,,személyes tapasztalatok".


Ha erre tudsz válaszolni, azt megköszönöm.

2017. ápr. 26. 17:38
 5/14 anonim ***** válasza:
38%
Ha ezt sikerult megtalalnod de angol nyelvu gyakorikerdeseket nem akkor ott mar baj van...
2017. ápr. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
2017. ápr. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nem csak egy angol nyelvű, gyakorikerdesek.hu-hoz hasonló oldal létezik. ;) Jómagam pedig nem valami sűrűn fordulok meg ilyen helyeken, ezért kértem segítséget.


Az előző válaszolónak ment a piros, semmi haszna se volt annak, amit írt.


Megköszönném, ha vissza tudnánk térni az eredeti kérdéshez. A hasznos válaszokat előre is köszönöm!

2017. ápr. 26. 20:16
 8/14 A kérdező kommentje:
Az előző kommentem a 6. válaszolóra vonatkozik. Amit a 7. küldött, azért nagyon hálás vagyok! :)
2017. ápr. 26. 20:19
 9/14 anonim ***** válasza:
53%

A Quora az a legnagyobb angol gyakorikérdések, te fogyatékos.

Szerintem felejtsd el a Harvard-ot ilyen szintű logikával.

2017. ápr. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Quora a legigényesebb ilyen szinten.

Az remélem megvan, hogy a Juris Doctod (J.D.) diploma USA-ban nem egy osztatlan képzés, mint Magyarországon a jogász képzés.

Tehát előtte kell csinálnod valami ehhez kapcsolódó bachelor kézpést szintén USA-ban, például politológia, közigazgatás, nemzetközi kapcsolatok stb, és utána mehetsz csak a 3 éves jogi képzésre. Ami ha meglenne, az általad kérdezett informácók relevánsak lennének a számodra, és nem kéne megkérdezned a MAGYAR gyakorikérdéseken őket.

Mindegy, álmodozásnak meg éjszakai unaloműzésnek biztos jó volt ez a kérdés számodra.

2017. máj. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!