Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Mivel tudnék kitűnni egy...

Mivel tudnék kitűnni egy külföldi ösztöndíjpályázaton?

Figyelt kérdés

Szeretnék megnyerni egy külföldre szóló ösztöndíjat. Néhányszáz jelentkező közül kettőtt-hármat választanak ki. A pályázás elég sokrétű, ezt most nem részletezném. Arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek mi lehet az, amivel magamra tudnám irányítani a figyelmet, amivel megjegyeznének, kitűnnék a többi jelentkező közül. (Pl.: Tulajdonságok, tevékenységek, eredmények, nyelvek) Minden ötletet szívesen fogadok.

(Tudom, hogy ennyi kevés ahhoz, hogy engem válasszanak, csak szeretném kihozni a maximumot. Szeretném, ha felkapnák a fejüket, és elgondolkodnának rajtam.)



2017. ápr. 27. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
szia, jutottál valamire?
2017. ápr. 29. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ezt nehéz így utolsó pillanatban. De ha vannak pl. kutatásaid, előadásaid, pubikációid, akkor azokat mindenképp írd bele.
2017. ápr. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Elkésve nem vagyok, az ösztöndíj a 2018/2017-es évre szólna, a pályázás decemberben kezdődik majd. Addig még elég sok időm van, és tudnék még néhány dolgot csinálni. Már gondolkodok egy ideje, próbálkozok.

Csak gondoltam hátha valakinek van valami jó ötlete, tanácsa.

2017. ápr. 30. 22:07
 4/4 A kérdező kommentje:
Elírtam, szóval 2018/2019-re.
2017. ápr. 30. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!