Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Tételezzük fel hogy a külföldi...

Tételezzük fel hogy a külföldi gyarmatosítók egyik legfőbb eszközeit, a gyorséttermeket bezáratnánk rendőri erővel. Ti mit csinálnátok utána?

Figyelt kérdés
Én sok tápláló és magyar ételt felszolgáló éttermet és kifőzdét nyítnék a helyükön!
2015. máj. 25. 15:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Megnézném a meccset a tévében.
2015. máj. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Óh, te boldogtalan! Mielőtt tovább töprengnél, vedd be a gyógyszeredet!
2015. máj. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

LOL.


Amugy mi akadalyoz meg benne hogy nyiss egy magyar ettermet?

2015. máj. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Valljuk be, a McDonalds és a társai mérgeket és szép színes csomagolásba adott moslékot adnak a magyar népnek. Egy jó finom szaftos, zsíros pörkölt jó krumplival vagy nokedlivel nem csak több erőt ádd a dolgozónak, hanem finom is.

A McDonalds csak mérget add, a dolgozók ott rabszolgák és persze függöséget is okoz. Lásd az első kettőt, aki rögtön védeni kezdi, mint heroinista a droggal kereskedőt.

2015. máj. 25. 15:57
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebben a temakorben nem szokas az elmebeteg trollkodas.
2015. máj. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tennék semmit. Most sem járok ilyen helyekre enni. Neked sem kötelező. Nem kell ahhoz bezárni egyet sem, hogy kizárd őket az életedből.
2015. máj. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A vicc az egészben az, hogy a nővérem dolgozott "tápláló magyar" csárdában. Ne tudjátok meg, hogy ott mik voltak. Gusztustalan, a főnökséget a minőség és a tisztaság érdekel legkevésbé, a dolgozókkal kritikán alul bántak, stb. Szóval nesze neked, jó magyar csodaétterem. Mert az nyilván sokkal jobb az ember eglszségének, ha az agyon göriztetett, alulfizetett pincérlányok felszolgálnak neki olyan kaját, ami leesett a földre, de a főnök felvetette velük... Igen. Nyilván.
2015. máj. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"tápláló magyar étel" - még jó, hogy a hagyományos magyar ételek 90%-a egyszerű jóparaszti étel, a táplálótól és egészségektől mérföldekre áll, bármilyen finom is. A legegyszerűbb és legolcsóbb hozzávalókból készülnek. Nincs ezen mit szégyellni, majdnem az egész szláv, román, stb., közép-kelet európai konyha is ilyen, nem éppen a luxusra és az egészségcentrikusságra van berendezkedve.... de azért az kiveri a biztosítékot, amikor valaki ezt tünteti fel jóként meg táplálóként, amikor jó magyar koszton elég elöl járunk a rossz/nem kielégítő táplálkozás okozta betegségekben...


Válaszom: hát inkább otthon ennék. Nem a gyorséttermek hiánya miatt, azok egyébként sem a kedvenceim, hanem azért, mert nem támogatom a diktatúrát és annak eszközeit.

2015. máj. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Tészta, nokedli, krumpli, rántott hús, lángos... semmivel sem egészségesebb mint a hamburger. Van rengeteg "magyaros" önkiszolgáló étterem, nem tudom hol élsz hogy ezeket nem látod... Ugyanolyan sültkrumplit lehet bennük kapni mint a mekiben :/. Vagy jó vastagon rántott főzeléket.

De mondhatnám a Fornettit is, abban még annyi tápanyag sincs mint egy hamburgerben. És a magyarosnak nevezett kajáldák is hajlamosak túladagolni az ízfokozót(magyarul a vegetát) - szerencsére nem mindegyik.

Amúgy mit csinálnék? Semmit, nem járok ilyen helyekre. A gyrosos maradjon, a többi nem érdekel :).

2015. máj. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 savanyújóska ***** válasza:
100%

Én mennék ki külföldre. Nem az említett gyorsétterem láncok miatt, hanem azért, mert ahol a rendőrséggel lehet bezáratni helyeket, mert valaki úgy gondolja, hogy ami pár százmillió embernek ha nem is jó, de legalább nem halálos méreg, az nekem nem kell, nem akarok élni.


És amit fentebb is említettek, a kifőzdék se a tisztaságukról híresek, plusz nekem a "tápláló magyar ételek" elég tömények, és nem tudnám őket napi szinten fogyasztani.


(Csak a dolgok tisztázása végett - nagyjából havi 1-2 alkalommal étkezek gyorsétteremben, egy-egy főétkezés erejéig, egyébként otthon eszem.)

2015. máj. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!