Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » A Brexit, hogy fogja változtat...

A Brexit, hogy fogja változtatni az egyesült királysági tanulási lehetőségeket?

Figyelt kérdés
10. Évfolyamos tanuló vagyok és régóta nagy vágyam, hogy Angliában tanuljak majd (már megvan a felső fokú nyelvvizsgám, illetve a jegyeim is nagyon jók), viszont nem tudom, hogy hogyan fogja a brexit felforgatni ezt a tervem. Miben várható változás Szerintetek?
2017. máj. 1. 08:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyenlőre annyi a biztos hogy 2018/19es tanévben nem változik a diákok helyzete. Több infó nincs. Én most kezdem és rengeteg külföldi diák van ázsiából meg amerikából is akik ugyebár nem EUsok. Én nem aggódnék túlzottan.
2017. máj. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Felvenni biztos, hogy felvesznek, ha teljesíted a feltételeket, de lehet, hogy a tandíj magasabb lesz nem briteknek. Emellett lehetséges, hogy változás lesz a diákhitel és a munkavállalás feltételeiben. De ezt nem lehet előre tudni, az EU-val való tárgyalásoktól függ. Lehetséges, hogy viszonossági alapon megmaradnak a kedvezmények. Ha ez az álmod, akkor ne add fel azért! Amúgy nézegess más EU-s országokat is, sok helyen van angol nyelvű képzés. Egyik ismerősünk unokája pl Hollandiába megy angol nyelvű képzésre. De érdemes lehet Belgiumot és az északi országokat is megnézni, ha más nem, B tervnek!
2017. máj. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!