Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Egy olasz egyetemi végzettség...

Egy olasz egyetemi végzettség jól mutatna az önéletrajzban? Az olasz egyetemek elismertek?

Figyelt kérdés

Úgy döntöttem, hogy food science-t fogok tanulni Olaszországban, ott van az EFSA központ is. A felvételi a jövő hónapban lesz. Szerintetek jól mutat az olasz egyetem egy önéletrajzban?

Nekem jó ötletnek tűnt, mivel az ételek és Olaszország nekem mindig nagyon kapcsolódtak egymáshoz. De nem tudom, hogy egy olasz egyetem mennyire számítana később elismertnek.



2017. jún. 19. 19:56
 1/1 anonim válasza:
Szerintem bármilyen egyetemi végzettség jól mutathat egy önéletrajzban. Attól függ, hogy azon kívül milyen dolgokat érték el. Ha nagy dolgokat, akkor ez annyira nem tűnik ki, de ha csak olyan átlagos dolgokat, akkor ez mindenképpen jó, attól független, hogy Olaszországban volt. Bár így még egy kicsit jobb is, mivel akkor már egy plusz nyelvet is tudsz, tehát összességében szerintem a válasz IGEN.
2017. jún. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!