Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Mennyire nehéz bejutni egy...

Mennyire nehéz bejutni egy neves egyetemre (pl. :Oxford, Cambridge, Heidelberg, ETH Zürrich)?

Figyelt kérdés
Ha esetleg valaki már jelentkezett, és felvették, vagy pont, hogy nem, és tudna róla mesélni, azt megköszönném. Kíváncsi lennék, mi is kellhet egy ilyenhez, olvastam az interneten rengeteget, nagyjából ismerem a felvételi rendszerüket, de kíváncsi lennék a gyakorlatra, személyes tapasztalatokra. Nem sztárszak, egy sima, közepesen népszerű, inkább népszerűtlen szakra. Tehát nem pl.:ügyvéd.

2017. jún. 21. 19:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
Nehez bejutni.
2017. jún. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát igen, ezt gondoltam. Bár a mennyire nehézre ne igazán válasz, de mindegy. Valaki bővebben?
2017. jún. 21. 23:22
 3/12 anonim ***** válasza:
61%
Nagyon nehéz
2017. jún. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát igen, ez sejthető...
2017. jún. 23. 23:31
 5/12 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon nézz körbe. : [link]


Ezt írtam be : "acceptance rate of famous universities" és elsőre kidobta azt az oldalt ami tökéletesen megválaszolja a kérdésedet.

2017. jún. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Valóban, bár, azért mégsem teljesen, inkább személyes tapasztalatokat vártam, de azért ezt is köszönöm, bár hasonlót, már én is találtam... Inkább az érdekelne, hogy mi kell hozzá.
2017. jún. 28. 18:18
 7/12 A kérdező kommentje:
Meg ez az oldalon csak az USA egyetemei vannak fenn.
2017. jún. 28. 18:25
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Akkor keress rá az interneten :D Minden egyetem honlapján fent vannak az alap kritériumok.... Ha erre nem vagy képes, hogy képzeled, hogy bármi esélyed lenne bejutni? :D Az érettségit is megiratod valaki mással?

quora.com-on keress rá a személyes tapasztalatokra.

2017. jún. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Képzeld el, bármilyen hihetetlen is, sok egyetem honlapján nincsen fenn semmi ilyesmi. Az, meg, hogy megfelel valaki ezeknek a követelményeknek az nem jelenti azt, hogy föl is veszik. Ha hiszed, ha nem, isemerem az internetet, és még angolul is tudok keresni. Egyébként a leírásban le is írtam, hogy "olvastam az interneten rengeteget", direkt, az ehhez hasonló csökkent szellemi képességű válaszadók miatt. Nem értem, ha a kérdés leírását sem olvasod el rendesen, akkor minek válaszolgatsz? (költői kérdés, nehogy válaszoljál!) Ha úgy gondolod, semmi értelme az oldalnak, minek használod? (szintén) Ez az oldal azért van, hogy ehhez hasonlókat kérdezzenek az emberek...
2017. jún. 30. 11:18
 10/12 anonim ***** válasza:

Akkor nem kerested elég jól....

[link]

[link]

2017. jún. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!