Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Mennyire nehéz bejutni egy...

Mennyire nehéz bejutni egy neves egyetemre (pl. :Oxford, Cambridge, Heidelberg, ETH Zürrich)?

Figyelt kérdés
Ha esetleg valaki már jelentkezett, és felvették, vagy pont, hogy nem, és tudna róla mesélni, azt megköszönném. Kíváncsi lennék, mi is kellhet egy ilyenhez, olvastam az interneten rengeteget, nagyjából ismerem a felvételi rendszerüket, de kíváncsi lennék a gyakorlatra, személyes tapasztalatokra. Nem sztárszak, egy sima, közepesen népszerű, inkább népszerűtlen szakra. Tehát nem pl.:ügyvéd.

2017. jún. 21. 19:44
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Ez 2 db. ...
2017. júl. 1. 15:40
 12/12 anonim ***** válasza:
87%

B+ nem keresek rá mindegyikre :) beírtam a google be hogy oxford entry requirements :)

Ugyan ezt eljátszottam a cambridgel.... ne nekem kelljen megtanítanom, hogy hogyan kell használni a googlet....

2017. júl. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!