Egyetemek/Főiskolák?

Figyelt kérdés
Tudnátok mondani olyan Egyetemeket/Főiskolákat külföldön, amik megfizethetőek/ingyenesek? Nem vagyok gazdag, nem tudnék többszázezer forintot fizetni félévente. Leginkább Anglia (ahol nem hinném hogy van olcsó egyetem, de ha ti tudtok nagyon örülnék neki) és Spanyolország érdekelne, de Ausztriába is szívesen mennék. Mindhárom nyelven beszélek, az oktatás nyelve nem probléma.

2017. júl. 12. 14:40
 1/5 A kérdező kommentje:
Jah és vendéglátás-turizmus szakra szeretnék menni.
2017. júl. 12. 14:52
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg beszéled mindhárom nyelvet, akkor szépen a google-be bepötyögöd, amit szeretnél tudni és ott keresgélsz.

Nem bunkózásból írom ezt, hanem jó tanácsképp. Ha erre nem vagy képes, akkor esélytelen, hogy bejuss bármelyikbe is.

2017. júl. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy külfölfön olyan sok ingyenes egyetemet fogsz találni max ha nagyon jo tanuló vagy, de amugy igaza van az előttem válaszolónak ha mind3 nyelv megy akkor gyerekjáték lenne megkeresni.
2017. júl. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Angliába kizárt hogy olcsó egyetemet találsz ha csak nem jutsz be ösztöndíjjal de ha jól tudom az is csak egy pár ezer fontot vesz le a kb £9000/éves tandíjból. Plusz a lakhatás legalább ugyan ennyi. Viszont lehet a hitelt is felvenni aminek elég kedvező feltételei vannak. Spanyol ország már olcsóbb mert csak £500-1200 euró között van de az is beleesik a több százezerbe. Ausztriáról nem tudok nyilatkozni.
2017. júl. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]

Elég jo kis cikk Ausztriárol.

2017. júl. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!