Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Spanyolországban vagy Angliába...

Spanyolországban vagy Angliában fősuli/egyetem?

Figyelt kérdés

Jelenleg spanyol-angol kéttannyelvi turisztikai szakon vagyok tanuló és nemsokára választani kell,hogy hová felvételizek. Hol érdemesebb továbbtanulni? Spanyolországban valahol vagy Angliában gondolkodtam Londonban, de iskolákat nem néztem. Ha tudnátok ajánlani valami jó iskolát, megköszönném:)

(tudom,Google a barátom egyébként)

Esetleg van valami kritérium vagy elintézendő ha külföldön szeretnék tanulni? (Fogalmam sincs hogy működik ez a külföldön tanulás dolog)


2017. aug. 22. 22:19
 1/1 anonim válasza:
100%
Az én egyik ismerősöm Spanyolországban tanul, nála is ez a kérdés volt, hogy hol tanuljon de nála még Franciaország is szóbajött.Szeritne Spanyolban lenni jobb..de kinek a pap kinek a papné. De vedd figyelembe azokat a tényezőket is, hogy melyik nyelvet szereted jobban, ha a spanyolt érdemesebb Spanyolba menni, illetve, hogy egyetem után hol tudsz jobban elhelyezkedni ha kint akarsz majd maradni. Angliában például több a turista látványosság Londonban. Sok helyen van olyan itthon és külföldön is, hogy az egyetemről gyakorlatokra mehetsz vállalatokhoz/ cégekhez "gyakorlatozni" és a későbbiekben ha meg voltak veled elégedve és tehetik, hogy felvesznek embert és te is szeretnéd akkor mehetsz oda majd dolgozni ( nem minden esetben van így) Tudom, hogy ez nem a kérdésre a válasz de ha már azt tudod, hogy hova akkor könnyebb lesz a döntés!😊
2017. aug. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!