Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Egyszerre két egyetem -...

Egyszerre két egyetem - itthon és külföldön?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Felvételt nyertem egy külföldi egyetemre, de itthon már a másodévet kezdeném.

Természetesen külföldön szeretnék tanulni, de jó lenne, ha egy ideig nem veszne el a helyem itthon, ezért passziváltam.

A kérdésem az lenne, hogy szerintetek lehet gond abból, hogy itthon van egy passzív hallgatói jogviszonyom, egy másik úniós tagállamban pedig egy aktív?

Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2017. szept. 20. 12:26
 1/5 anonim válasza:
100%

Egy ismerős szerint, nem valószínű hogy akadály lenne.

De én nem tudok 100%-osan biztos infót adni.

2017. szept. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, nem lehet ebböl problemad.
2017. szept. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

semmi gond nincs ezzel

sőt, én a helyedben a hazai egyetemen távoktatásra átvételt kérvényeznék, esetleg egyéni tanrenddel

eléggé össze-vissza manapság az esti-táv képzés (például van olyan ismerősöm, aki valahogy megoldotta, hogy csak kb 3 havonta kell benéznie egyetemre egy hétvégére, pedig hivatalosan a távoktatásnál sűrűbb lenne a dolog)

2017. szept. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)
2017. szept. 24. 06:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért a külföldi egyetemet erről mindenképpen értesítsd, és kérd ki a véleményüket
2017. okt. 4. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!