Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Ha az alapkepzest belfoldon...

Ha az alapkepzest belfoldon vegzem, mennyi az eselye hogy a mesterit kulfoldon valamelyik elit egyetemen vegezzem el?

Figyelt kérdés
Valaki csinalta mar igy?
2017. szept. 24. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs sok ertelme. A mesterkepzes elit helyeken csak lehuzas. Iszonyat sokba kerul ahhoz kepest amit kapsz. Jobban jarsz ha inkabb dolgozol helyette, vagy doktorira jelentkezel
2017. szept. 26. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
koszi :)
2017. szept. 26. 20:00
 3/3 anonim ***** válasza:

otthon OE-n szereztem BSc-t

most ugyan nem "elit"egyetemen tanulok, de külföldön az Aarhus Universitet-en

ez, hát, top200-250es, s az 50 évnél fiatalabb egyetemek listáján pedig talán 50-70 körüli helyen van


szóóóóval nem "elit egyetem", de a hazaihoz képest elég komoly lépés

s ez teljesíthető (és Dániában nem lehúzós, mert ingyenes :DD)

szerintem inkább egy top100-ast lőj be, mert abból van 1 Dániában, és talán 2 Hollandiába is, amik tényleg már eléggé rangosak

2017. szept. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!