Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Egyik nagy álmom hogy cserediá...

Egyik nagy álmom hogy cserediák legyek de versenyszerűen kajakozok?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék kimenni külföldre cserediákként egy évre, de kajakozást sem szeretném abbahagyni. Viszont a kiutazásra mostanában lenne csak lehetőségem. (Középiskolában) Az edzőm is nagy reményeket táplál bennem és az egyesületemnek is szüksége van rám. Az edzőm most fog venni nekem új hajót.... viszont tudom h amugy sem kajakozásbol élnék meg, és nagyon szeretnék elmenni cserediáknak. Azt nem hinném hogy egy év kihagyás után is eredményes lennék... nem tudok dönteni.Szüleim támogatnának az utazással kapcsolatban de ők sem örülnének ha abba kéne hagynom a kajakot, amélkul viszonzt nem megy. Ti mit csinálnátok a helyemben?

2017. okt. 1. 16:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Engem ha ennyire érdekelne a kajakozás, akkor olyan helyre mennék cserediákként, ahol van lehetőségem kajakozni.
2017. okt. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
73%

Ha tényleg profi karrierre vágysz, akkor annak nincs helye, hogy egy évre elmész, mert hiába gondolod azt, hogy "egy év múlva is eredményes lennék", elfelejted azt, hogy egy év múlva hol tartanál..

Közel sem lennél eredményes, hiszen a mostani szintedre rég beérnének azok is, akik most 1 vagy kevesebbnyi idővel hátrányban vannak.

A sport soha nem arról szólt, hogy most jó vagyok és akkor pihi, hanem arról, hogy menni kell és csinálni vagy beelőznek és már nem leszel jó...


Azonban ha neked ennyire álmod a kajakozás és a hétköznapibb élet, akkor szépen le kell ülni az edződdel, egyesület vezetőivel, hogy ez van és ez, neked fontosabb a cserediákság és te nem tervezel komolyabb karriert a kajakozásban.

2017. okt. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!