Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Külföldi egyetemen tanulók,...

Külföldi egyetemen tanulók, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Külföldre szeretnék egyetemre jelentkezni (Hollandia), ám előbb szeretnélek Titeket megkérdezni a tapasztalataitokról, az életről valamint az anyagiakról "odakint"

2017. okt. 30. 12:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én Erasmuson keresztül tanultam Ausztriában, a Salzburgi Egyetemen. Sokkal felkészültebb a nyugat az oktatást tekintve. A ppt-ket előre felteszik, nem kell könyörögni érte, a tanszékek jobban felszereltek, rengeteg a segédanyag, a könyvtárakban rengeteg könyv van. Ausztriában drágább az élet maga mint idehaza, de a léteznek diákmunkák is, és azzal egy egész teljes diákéletet lehet élni. Nem akarlak eltántorítani, de nem leszel különlegesként kezelve, mert külföldi vagy, ezt ne is várd. Viszont ha végigjárod egy értékes és ütőképes diplomád és tudásod lesz.
2017. nov. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szeptemberben kezdtem a mesterképzést Amszterdamban (Universiteit van Amsterdam). Ha érdekel, írj privátban :)
2017. nov. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!