Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Mi történik, hogyha jelentkeze...

Mi történik, hogyha jelentkezek Erasmusra, alá van írva, de még nem jelentkeztem az iskolába, és meggondoltam magam. Mit tud az iskola csinálni?

Figyelt kérdés
Van valami büntetés, vagy az iskolából kirúgás, vagy bármi? és én mit tudok tenni ?

2017. nov. 14. 20:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem erre ne itt akarj választ kapni/keresni. Ha a szerződésben nincs leírva, akkor minél előbb keresd fel az egyetemen az illetékest és nála érdeklődj (ne halogasd, kirúgni vagy megbüntetni nem fognak csak azért mert rákérdezel).
2017. nov. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Semmi nem fog történni, de minél hamarabb szólj. Az ösztöndíjat ha már kiutalták vissza kell fizetned. Egyébként miért gondoltad meg magad?
2017. nov. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!