Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön

A kérdés

Mi történik, hogyha jelentkezek Erasmusra, alá van írva, de még nem jelentkeztem az iskolába, és meggondoltam magam. Mit tud az iskola csinálni?

Van valami büntetés, vagy az iskolából kirúgás, vagy bármi? és én mit tudok tenni ?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Erasmus, diák, cserediák, lemondás, szerződés

11-14 20:06  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Szerintem erre ne itt akarj választ kapni/keresni. Ha a szerződésben nincs leírva, akkor minél előbb keresd fel az egyetemen az illetékest és nála érdeklődj (ne halogasd, kirúgni vagy megbüntetni nem fognak csak azért mert rákérdezel).

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 11-14 20:46 Privát üzenet
Semmi nem fog történni, de minél hamarabb szólj. Az ösztöndíjat ha már kiutalták vissza kell fizetned. Egyébként miért gondoltad meg magad?

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 11-14 21:04 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szegeden a Déri Miksába jelentkeztem, melyik kollégiumot válasszam?
Felvettek a Debreceni Egyetem gazdasagtudomanyi karra. Felsőoktatási szakképzésre jelentkeztem ( pénzügy számvitel) levelezőre. Van-e itt olyan aki már ezt esetleg elvégezte?
Pályakezdő tanítóként az első évemben jelentkeztem minősítésre, a munkaviszonyom viszont megszűnik. Ha nem dolgozom tovább tanítóként lehet törölni a jelentkezést? Igaz, hogy..
Ha 370 pontom van és olyan szakra jelentkeztem ahol tavaly 336 volt a ponthatár akkor mennyi az esélye, hogy bekerülök?
Tegnap megnéztem a suli honlapját, (Budai Nagy Antalba jelentkeztem rendészetre/Nagykálló) és 35 embert vesznek fel, én 37 vagyok, VAN ESÉLYEM? Minden álmom ez az iskola. és..
Megőrülök, jelentkeztem Dániába továbbtanulni, de még semmi hír, szétvet az ideg, mit kellene tennem, aludni sem tudok emiatt?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Tanulás külföldön rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu