Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Külföldi egyetem, a képzés...

Külföldi egyetem, a képzés angolul lenne-e, vagy svédül?

Figyelt kérdés

Találtam ezt a BSC-t kint Svédországban, és nagyon tetszik, van is hozzá affinitásom, és ugyanazon az egyetemen később tudnám folytatni MSC-vel. A program (/kurzus/tanfolyam/képzés?) oldalán angolul van leírva az információ, de a főoldalon nincs felsorolva a 4 angolul indított BSC között.


[link]


Szerintetek érdemes lenne írnom nekik egy levelet, érdeklődni? (angolból felsőfokúm van, az érettségis követelmények meglennének)

17L | 11. osztály



2017. nov. 27. 23:27
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Írhatsz nekik, az a legbiztosabb. Én is jártam így, hogy angolul le volt írva minden egy szakról, majd az egyetem oldalán valahol teljesen máshol fel volt sorolva melyik szak milyen nyelven indul és az mégse indult angolul. Másfelől itthon is szokás, hogy a magyar pl tanterv mellett ott az angol megfelelője aztán nem is indul a magyaron kívül más nyelven a szak. Ezek után simán lehet, hogy csak tájékoztató jelleggel van angolul leírva de csak svédül tudnád tanulni.
2017. nov. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!