Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Egy középiskolásnak milyen...

Egy középiskolásnak milyen lehetőségei vannak külföldön tanulni? Nyújthat valamilyen lehetőséget számomra az Erasmus?

Figyelt kérdés
A nővérem mondta, hogy bánta, hogy kihagyta, de hiába néztem, nem igazodtam ki a honlapon... Valaki tudna segíteni? Hozzátenném, hogy jó tanuló vagyok, de a pénzügyek a családba nem túl felemelőek, így mit ajánlanátok? Esetleg azzal lehet valamit kezdeni, hogy hivatalosan tartósan beteg vagyok gerincferdülés miatt és erre van kártyám is? (már sokat javult, de még a kártya egy darabig meglesz)

2017. nov. 30. 20:41
 1/2 anonim ***** válasza:
86%

Erasmus-szal középiskolásoknak tudtommal nincs lehetőségük kimenni külföldre, az a felsőoktatásban tanulóknak van.

Középiskolásoknak cserediák programokat ismerek, pl. AFS, YFU. Ezeknek ugyan borsos az ára de lehet igényelni ösztöndíjat.

Én YFU-val voltam pár éve külföldön, ha van kérdésed, akkor irj nyugidtan privátban!

2017. nov. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Erasmus plusz! Azok kifejezetten fiataloknak 17-30 eves korosztalynak szolnak, 16 evesen pedig szuloi engedellyel lehet kimenni. Nezz utana, januar vegen lesz egy nagyobb foruma pld. az egyik szervezetnek (utilapu).
2017. dec. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!