Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » AU PAIR: Mik a buktatói ennek...

AU PAIR: Mik a buktatói ennek a programnak?

Figyelt kérdés

Au pairkodni szeretnék kimenni Hollandiába. Az interneten találtam egy nagyon jó ajánlatot (a család fizeti a kiutat, adnak zsebpénzt, fizetik a nyelvtanfolyamot, stbstb.). ez annyira szépen hangzik, hogy biztosan nem igaz... Mennyit kell fizetnem? (gondolom van regisztrációs vagy közvetítői díj)

olyanok mindenképp írjanak, akik voltak már au pairek, vagy vannak tapasztalataik!


2010. jún. 3. 20:42
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsot, de ettől azért nem félek annyira, mert nem feltétlenül egy évre szól a munka és ha nem érzem jól magam, akkor haza tudok jönni. plusz lehet kérni azt, hogy baráttal körülbelül egy helyre osszanak be.
2010. jún. 7. 11:44
 12/17 anonim ***** válasza:
mennyire kell tudni az adott nyelvet, ha kiszeretnék menni?
2010. jún. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
legalább annyira, hogy meg tudd értetni magad a családdal és te is megértsd őket. kommunikációs szinten. de hollandiában például nem csak a holland nyelvet fogadják el, mint tudás, hanem sok helyen -szinte midnenhol- az angolt, franciát is...
2010. jún. 15. 23:25
 14/17 anonim ***** válasza:
Amúgy ilyen alkalmi munka mi van még ami menő külföldön az AU Pairkedésen kívül?
2010. jún. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
vannak, akik hirdetnek ilyen gyümölcsszüretelést meg hasonlókat, de azok nem mindig megbízhatóak. pl van ismerősöm, akinek bejött és keresett vele eleget, de van olyan is, aki befizetett egy bizonyos összeget -kb. 10-20ezret- és utána nem lehetett elérni az irodát, ami elvileg finanszírozta volna az utat, a szállást, a munkát, stb. szóval az veszélyes... :S
2010. jún. 22. 23:37
 16/17 anonim ***** válasza:

Értem.És mást lehet találni?

Például ami olyan srácos munka?:)

2010. jún. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
figyelj, én 18 éves vagyok, szóval én nem tudok neked munkát adni :) de nézz utána googleban vagy diákszövetkezetek honlapján
2010. jún. 24. 15:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!