Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Olcsó cserediák program?

Olcsó cserediák program?

Figyelt kérdés

Olyan középiskolai külföldi cserediák programot keresnék (USA, Kanada, Japán, Anglia vagy Ausztrália, illetve bármilyen egyéb angolszász ország), ami körülbelül 1.000.000 ft körül mozog, bruttó.

Tehát nincsen olyan, hogy egymillió az alap, plusz utazás, plisz vízum, plusz tankönyv, stb... hanem ebben az egy, másfél millióban minden benne van.

Eddig csak olyan szervezetet találtam, ami legalább kettő-három millió. (AFS, YFU, BigBen, INTO)

Nem tudna valaki esetleg olcsóbbat? A Rotary tényleg csak úgy működik, ha én is fogadok? (Nem tudok :( )



2018. febr. 18. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pont ilyet keresek én is...
2018. febr. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ezek mind kizárva. Talán valami európai ország.
2018. febr. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
A Rotary lényegesen olcsóbb azoknál amiket felsoroltál, ha gondolod irj privátban es mesélek róla.
2018. febr. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igazából én Európán belül néznem meg hogy hova mehetek angolszász országokban kb 3millio vagy Ausztrália Új Zéland még több nem tudom hogy segít e a rotary az lehet úgy is ha a családod klubban tag (de pontosan nem tudom)
2018. ápr. 20. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!