Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Japánba hogy mehetnék ki...

Japánba hogy mehetnék ki cserediáknak OLCSÓN?

Figyelt kérdés

Szeretnék 17 évesen kimenni Japánba cserediáknak. Fogadócsaládhoz szeretnék menni és rendes Japán középiskolába akarok járni, nem olyan iskolába, ahol külföldieket japánul tanítanak.

10 hónaposra szeretnék menni, tehát egy tanévre.


Kb. 500 000-600 000Ft-ot összetudnék gyűjteni diákmunkával addig, megspórolt pénzem pedig kb. 300 000Ft.

Szüleim nem tudom, hogy mennyivel szállnának be, de nem nagyon akarom, hogy sokat fizessenek.

(Afs-nél és Yfu-nál 3 millió Ft és még egyéb költségek)


Nem Egyetemre vagy Főiskolára akarok menni, hanem középiskolába.


Létezik ilyen, ami olcsóbb vagy tegyek le róla?



2018. jan. 22. 11:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Én nem tudok olcsóbbról. Van egy szervezet, a Rotary, de őszintén nem nagyon tudom, hogy náluk hogyan működik ez az egész dolog, vagy hogy velük mehetsz-e Japánba. (Nem ismerem őket, csak már hallottam a nevüket. Nézz utána, hátha bejön!)

Én amúgy most fogok kiutazni a YFU-val. :)

2018. jan. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Bocsi hogy csak igy beleronditok.

En is hasonlot tervezek csak nyelv tanulas vagy csak egy sima ott let egy csaladnal ha lehet olcson, mert engem ks nagyon erdekel az orszag es mi egy mas.

Igy is hasonlo a szitu ?

2018. jan. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én se tudok olcsóbbat sajnos. (nem is létezik). De ha a büdzse meg van rá hajrá!:) Én is szerettem volna menni cserediáknak csak lemondtam róla mert sajna nincs annyi pénzünk. :/
2018. jan. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Éppen lehetne, de szüleim nem akarnak annyit kiadni.:((

A Rotary-val annyi a baj, hogy nekünk is kéne cserediákot fogadni:D

Egyébként gratulálok, hogy te kijutsz nemsokára!:))


3. válaszoló: És te megbántad, hogy nem mehettél?

2018. jan. 23. 20:14
 5/7 anonim ***** válasza:
63%

Szia.


AFS-t próbáld meg. Van 1 hónapos programunk (októberben). Ha az afs-nél aktív önkéntes vagy, akkor kaphatsz kedvezményeket. Asszem tanulmányi eredményre is adunk pár % kedvezményt, mindemellett függ az önkéntes munkától + anyagi helyzettől is.


AFS önkéntes vagyok jómagam is. Én sem lehettem cserediák középiskolában, pedig szerettem volna, de jön számomra idén szeptemberben az egyetem, és ott lesz lehetőségem külföldön tanulni, és már inkább azt várom.


Ha bármi kérdésed van, írj rám mert AFS önkéntes vagyok és tudok neked segíteni.

2018. jan. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tudsz japánul alap szinten? Lehet tudnék segíteni...
2018. febr. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Még nem, viszont a közeljövőben fogok tanulni japánul.:)

Hogyan tudnál segíteni? :D

2018. febr. 17. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!