Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Szerintetek van rá esélyem...

Szerintetek van rá esélyem Amerikába jutni?

Figyelt kérdés

Álmom kenni külföldre színésznőnek. A nyelvtudásommal abszolút nincsen gond, angol nyelvvizsgázok, román és magyar teljesen anyanyelvi tudáson megy, a német középfokon és az olasz kezdő. Imádok színészkedni, 7 éve járok szinikörökre, minden szavaló versenyt megnyertem, a szinis tanáraim “nagyon tehetségesnek” neveznek, óriási potenciált látnak bennem. Szeretek festeni, tehát úgy vélem kétség nélkül kijelenthetem, hogy barát vagyok a művészetekkel. Minden ismerősöm egzotikus szépséget lát bennem, azt mondják olyan vagyok, mint egy eleve hollywodban született sztár. Az ismeretlenek is megdícsérnek. Barna a hajam, korom fekete a szemem és óriásik a szempilláim, azt mondják. Dúsak az ajkaim és ívelt a szemöldökem. Nem nevezem magamat, GYÖNYÖRŰNEK, de azt gondolom szép vagyok:).

Ezek ellenére félek elindulni Amerikába. Nem szeretnék itt maradni, mivel úgy érzem nem élhetem ki magam. Úgy gondoltam, hogy az érettségi után költözök ki, 18 évesen. Ott szeretnék dolgozni ilyen “part-time job”-ra jelentkezve, ott szeretnék Egyetemet végezni. Szerintetek mik/vannak az esélyeim? Ha tudtok valamilyen audíciókat Magyarországon, Erdélyben kérlek írjátok meg. Köszönöm.

14/L



2018. máj. 5. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
Nincs.
2018. máj. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
19%
Ha addigra összegyűjtesz 60-70 milliót kezdetnek akkor hajrá. De esély egyenlő a nullával.
2018. máj. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A pénzzel nem lenne gond.
2018. máj. 5. 18:47
 4/5 anonim ***** válasza:
53%

Milyen egyetemet szeretnél ott végezni? Színészkedésre nem igazán épül felsőfokú képzés. Vagy a színészi irányzat csak a hobbid lenne?

Egyébként ha a pénz nem akadály, akkor simán van esélyed kijutni. Az ottléted időtartama viszont már csak a tudásodtól/tehetségességedtől fog függni.

2018. máj. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
81%
A helyedben keresnék egy civil szakmát, és B tervként álmodoznék ilyenről. 14 évesen még nagyon sokat fogsz érni és nőni, így nem tartok szentbeszédet, de azt megsúgom, hogy nem te vagy a világon az egyetlen fiatal lány, aki szeretné színészi képességeit és szépségét az USA-ban kamatoztatni. Csak pár ezren állnak sorban nap min nap ezért arrafelé, és ebből jó, ha egy valamikor mint színésznő befut (abba már bele sem gondolok, hogy a Weinstein-botrány után mit kell pontosan kiállni egy jobb szerephez). Szóval esélye van, úgy 0,01%, így kell hozzáállni.
2018. máj. 6. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!