Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Postai úton szeretnék cd...

Postai úton szeretnék cd lemezt küldeni Amerikába. Mennyi az esélyem rá, hogy meg is kapja az illető?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Csináltam egy válogatás lemezt az egyik ismerősömnek, aki Amerikában él. Szeretném postán feladni. Hogy adjam fel és mennyi az esély rá, hogy meg is kapja a címzett?


2016. ápr. 9. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:

99%... azt hiszed, hogy elveszik útközben? agy mi? :D


Egyébként egyszerűbb a neten elküldeni, mert hamarabb odaér.


Ha csak úgy feladod a levelet, kb pár hét, mire odaér, de akár hónap is lehet belőle.


(Tapasztalat, nyaralásról küldtünk magunknak képeslapot, pont azért, hogy megnézzük mennyi idő, hazamentünk 2 hét után, a levél csak még két hét után jött meg)

2016. ápr. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem tudom, Amerikában a postai dolgokat mennyire vizslatják át, de attól tartottam, hogy kiszúrják, hogy másolt lemez, szerzői jogok, etc., ezért nem voltam benne biztos, hogy el is jut a címzettig. :)

Az idő nem számít, direkt nem neten küldöm, így kicsit kedvesebb, saját készítésű borítóképpel, egyebek.

Köszi a választ :)

2016. ápr. 10. 16:34
 3/4 anonim ***** válasza:

50% vagy megkapja, vagy nem.... ;)


Rakd ilyen puki boritekba, hogy ne seruljon a lemez es sima legipostaval feladod.

Nem nyitogatjak a leveleket es kemkednek CD lemezek szerzoi jogtiszta tartalmairol...kicsit sok filmet nezel nem?


Nyugotan add fel, kb. 1 masfel het alatt ide fog erni. En a nyugati parton elek es amikor anyukam levelet vagy kisebb csomagot kuld (nagy alaku pukis boritekban) azok 1 het - 10 nap alatt ide szoktak erni.


Ha tuttibiztosra akarsz menni hgy meg is erkezik, akkor add fel ajanlva, de az draga lesz!

2016. ápr. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én ilyen nembízomsenkibenéssemmiben típus vagyok... bár tényleg sok filmet nézek :D

Köszi a válaszokat! ;)

2016. ápr. 12. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!