Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Menyi az esélyem arra hogy...

Menyi az esélyem arra hogy kint élhesek Amerikába?

Figyelt kérdés
És hogy ha kicsi rá az esélyem akkor mivel tudom eszt növelni?
2013. febr. 25. 06:56
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Ha felteszem, hogy magyarul jobban tudsz, mint angolul, akkor semmi esélyed. (Két magyar mondatban három hiba: élhessek, Amerikában, ezt. "Hogy" sem kell a második mondatba szerintem.)


De amúgy sincs semmi esélyed gyakorlatilag. Én olyan sztorit láttam első kézből hogy egy programozó az Interneten keresztül amerikai cégnek dolgozik, H1B vízumot kap, ezt többször meghosszabbítja és úgy kap zöldkártyát.


Szóval, semmi esélyed.


Az is egy érdekes kérdés, hogy miért akarsz "Amerikába" élni, erős a gyanúm, hogy az országról annyit tudsz amennyit a moziban láttál... ha tudnád, mi van ott valójában, háromszor is meggondolnád.


Menj inkább Londonba mosogatni.

2013. febr. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Bajer ***** válasza:
45%
Azzal tudod növelni ha egészséges maradsz mert ott fizetni kell a gyógykezelésért, az angol tudás tényleg elengedhetetlen és végül a biztos munkahely. Az olcsó gyorséttermek jól mennek ott. Kezdetnek legyél felszolgáló a MacDonald's-ban.
2013. febr. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Ha a mosogatás a cél, akkor maradj Magyarországon. Hiába keresnél Amerikában vagy Angliában többet, mindkét helyen rémdrága az élet Magyarországhoz képest.


Ha vidéki vagy és felköltözöl Pestre, kb. akkora esélyed van mosogatás és hasonló kaliberű munkát találni, mint bármelyik világvárosban. Máshol sem volt sohasem kolbászból a kerítés, most a válság után meg pláne.

2013. febr. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:D
2013. febr. 25. 19:50
 5/7 gungasam ***** válasza:
Mondjuk, sikerül lelőnöd egy amerikai állampolgárt és esetleg kiadnak a kiadatási egyezmény keretében...
2013. márc. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 gungasam ***** válasza:
Ha egy amerikai beléd szerelmesedik vagy a vagyonod miatt házasságot köt veled akkor jelentősen megnőnek az esélyeid...
2013. márc. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló terveim vannak és sajnos valóban nagyon nehéz

először is csináld meg a FOEFL nyelv vizsgát ami önmagában nem könnyű és 2 évente meg kell újítani

utána jöhet a vízumkérelem

nem tudom hány éves vagy de ha van már szakmád akkor szerintem könnyebb mint egy érettségivel

2013. júl. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!