Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Német nyelvterületre olcsó...

Német nyelvterületre olcsó cserediákprogram?

Figyelt kérdés

Szerettem volna egy évre kimenni Japánba cserediáknak, viszont ez kb. 3millió Ft. Szóval erről le kell mondanom.

Tanulok viszont németül, szóval nagyon szívesen kimennék mondjuk Ausztriába vagy bárhova, ahol németül beszélnek.(Németországot most nem igazán ajánlották)

Szóval melyik az a szervezet, amelyikkel én kimehetnék valahova, ahol németet tanulhatok? Nem szeretnék rövidet, egy évesre gondoltam. Cserediákot sajnos nem tudunk fogadni, így a Rotary kiesett.

Tudnátok ilyet mondani nekem? Lehetőleg 1millió alatt?



2018. máj. 25. 16:33
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt lehagytam, hogy középiskola alatt szeretnék menni.
2018. máj. 25. 16:35
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


1 év Ausztria 2 millió forintért. :)

2018. jún. 1. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Most néztem a határidőt, jövő tanévre sajnos már nem jutsz be (ahogyan más programmal sem nagyon).
2018. jún. 1. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
54%
Ki volt az, aki Nemetorszagot (ott voltam cserediak) nem igazan ajanlotta, ha szabad kerdezni? Mivel, ha nemetul akarsz tanulni, akkor en Nemetorszagba mennek, mert amit Ausztriaban beszelnek az minden csak nem nemet (najo itt tudom, hogy nagyon tuloztam). Ha meg felsz egy embertol, mert barnabb a bore vagy mert hijabot hord, akkor szerintem feljtsd el az egeszet, nagyoon nem neked valo
2018. júl. 2. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!