Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » A Wilfrid Laurier Universityrő...

A Wilfrid Laurier Universityről van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

Ősztől ott fogok tanulni külföldi részképzésen 3 hónapig. Lenne pár kérdésem a sulival, lakhatással kapcsolatban.

Ha valaki írna, aki járt már ott azt nagyon megköszönném! :)



#Kanada #Wilfrid Laurier #Laurier #WLU
2018. jún. 11. 00:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Itt ülök két sarokra mellette, mit szeretnél tudni? :D


A suli kiváló, bár én nem oda járok. A lakhatás megoldható havi 350-400 dollárból, de az olyan is. Vannak lepattant családi házak, amiket slumlordok kiadnak diákoknak, és azok folyamatosan pusztítják. Tele vannak egérrel, hangyával. És vannak toronyházak, amiket szintén kifejezetten diákszállásnak terveztek, ezek (még) nincsenek, ezért drágábbak. Ezekben 500-600 dollár egy szoba egy hónapra, közös konyhával és fürdőszobával.


A word of warning: a kanadaiak ESZEVESZETT IGÉNYTELENEK. Olyan koszban, mocsokban élnek szemrebbenés nélkül, hogy azt nem lehet elhinni! Szó szerint ha odaszarna valaki a konyha közepére, szemrebbenés nélkül kikerülnék és kész. Bűz, penész, rohadás, bogarak nem érdeklik őket. Mosogatni háromhavonta, de inkább esznek kézzel. A vécét se húzzák le. Több diákszállást is megjártam, mindenhol ez van! És persz isznak meg drogoznak mint a gép, állandóan összehánynak mindent.


Szóval ha ilyen helyre mész, készülj fel, hogy qwa sokat fogsz takarítani, és be kell csicskítanod a lakótársaidat, mint egy börtönben, különben szétcsesznek mindent.


A WLU egyébként Kanada egyik legjobb egyeteme, azzal nagyon jól jársz. Mikor jössz ki és milyen szakra? Írj privátot.

2018. jún. 11. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, kb ilyesmi jó tanácsokra voltam kíváncsi :D írok privátot
2018. jún. 13. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!