Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Angliában tanulok tovább...

Angliában tanulok tovább egyetemen. Milyen ösztöndíjak vannak?

Figyelt kérdés

Ezen az egész területen eléggé vakon vagyok, így nem merek jelentkezni bármire amit egy ösztöndíj kereső kiad.

Tudnátok segíteni a témában?

Linkek esetleg?


Már itt tanultam előtte is Angliában pár évet, csak akkor nem alapképzésen. Idén lesz az 5. év, hogy kint élünk.

Az egyetemen oldalán csak egy egyszeri kisebb összeg van feltüntetve, az is afféle hűség-ösztöndíj, mert előtte is náluk tanultam. Azon kívül nincsen más lehetőség náluk.


Student finance-al fogom kifizetni a képzési díjat.

Kérlek írjatok le erről mindent amit tudtok. Hallottam, hogy vannak ilyen EU-s ösztöndíjak is.

Előre is köszi.



2018. jún. 22. 11:45
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
Elég érdekes, hogy kint élsz és itt kérdezgetsz gyakorin..
2018. júl. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De qrva sok időd van ide irkálni. Ha nem tudsz válaszolni akkor toljad tovább a szekeret.
2018. júl. 2. 14:10
 3/3 anonim ***** válasza:
55%

A "schoolarship" az egy o. Helyesen: scholarship.

Amúgy, szerintem próbálkozz az egyetemen érdeklődni, esetleg csoporttársaktól.

Legrosszabb esetben ott a diákhitel.

16/L

2018. júl. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!