Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Bécsben tanulni egyetemen...

Bécsben tanulni egyetemen ingázással Magyarországról mennyire megoldható (szerintetek)? Ha esetleg van saját tapasztalata valakinek, azt szívesen fogadom.

Figyelt kérdés

2018. jún. 30. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mit értesz ingázás alatt? Hol laksz? Sopron vagy Békéscsaba azért nem mindegy.

Naponta akarsz hazajárni, vagy csak szemeszterek között? Mert ha az utóbbi, akkor az abszolút megoldható, én például Angliából járok haza minden szünetben.

2018. jún. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Napi ingázás kizárt.

Heti belefér.

Havi mégjobban.

Szemeszterenként a legjobban.


Persze ez csak akkor, közel laksz a határhoz.

2018. júl. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Szia, csatlakoznék az előttem szólókhoz, szerintem se lenne megoldható a napi ingázás, de a szemeszterenkénti az nem lenne nehéz. Sok sikert az egyetemen!
2018. júl. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szaktól és lakhelytől függ, mondjuk akármilyen közel is laksz határhoz, a napi ingázás Bécsbe elég sok idő. Akkor már inkább jelentkezz ott egy olcsóbb koliba. Én amúgy csak egy srácot ismerek, aki napi szinten ingázott Ausztriába, de ő az FH Burgenlandra járt, és Sopronban lakott, az még teljesen jó. De pl szombathelyiként a heti hazajárás nem gond, főleg ha nem is jársz be minden előadásra, és egyedül meg tudod tanulni az anyagot otthon.
2018. júl. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!